Vill du att vi ringer upp dig?

Lämna gärna din information så återkommer vi för att diskutera hur vi kan hjälpa dig.

Team

Team Faber är ett entusiastiskt gäng med passion för tryckprojekt. Vi eftersträvar bästa möjliga resultat genom innovation och kreativitet. Varje dag jobbar vi för det absolut snyggaste, för dig!

Wouter Faber

VD Norden

Direkt
08 120 889 00
Mobil
073-944 89 07
E-post
wouter.faber@faberflags.se

Pelle Svernedal

Key Account Manager / Export Manager

Direkt
08 120 889 02
Mobil
070 773 8902
E-post
pelle.svernedal@faberflags.se

Viktor Veigurs

Key Account Manager

Direkt
08 120 889 04
Mobil
070 794 89 04
E-post
viktor.veigurs@faberflags.se

Emelie Stulba

Försäljning/ Projekt

Direkt
08 120 889 06
Mobil
076 946 89 06
E-post
emelie.stulba@faberflags.se

Tomi Poikola

Försäljning

Direkt
08 120 489 11
Mobil
070 455 89 11
E-post
tomi.poikola@faberflags.se

Josephine Ågren

Operations Manager

Direkt
08 120 889 03
Mobil
070 792 89 03
E-post
josephine.agren@faberflags.se

Kerstin Andersson

Operations

Direkt
08 120 889 05
Mobil
076 946 89 05
E-post
kerstin.andersson@faberflags.se

Suzanne Poznanska

Operations

Direkt
08 120 489 10
Mobil
070 455 89 10
E-post
suzanne.poznanska@faberflags.se

Pia Öfverman

Operations

Direkt
08 120 489 12
Mobil
070 455 89 12
E-post
pia.ofwerman@faberflags.se

Rodi Celepli

Kontors- och ekonomiassistent

Direkt
08 120 889 08
Mobil
073 993 89 09
E-post
rodi.celepli@faberflags.se

Christina Faber-Berg

Marknad och projekt

Direkt
08 120 889 08
Mobil
076 062 89 08
E-post
christina.faber-berg@faberflags.se