Vill du att vi ringer upp dig?

Lämna gärna din information så återkommer vi för att diskutera hur vi kan hjälpa dig.

Team

Team Faber är ett entusiastiskt gäng med passion för tryckprojekt. Vi eftersträvar bästa möjliga resultat genom innovation och kreativitet. Varje dag jobbar vi för det absolut snyggaste, för dig!

Pelle Svernedal

Key Account Manager / Export Manager

Direkt
+46 8 120 889 02
Mobil
+46 70 773 8902
E-post
pelle.svernedal@faberflags.se

Emelie Stulba /Föräldrarledig

Sales and Project Manager – Senior

Direkt
+46 8 120 889 06
Mobil
+46 76 946 89 06
E-post
emelie.stulba@faberflags.se

Kerstin Andersson

Sales and Project Manager – Senior

Direkt
+46 8 120 889 05
Mobil
+46 76 946 89 05
E-post
kerstin.andersson@faberflags.se

Suzanne Poznanska

Sales and Project Manager – Senior

Direkt
+46 8 120 489 10
Mobil
+46 70 455 89 10
E-post
suzanne.poznanska@faberflags.se

Lisa Abrahams

Sales and Project Manager – Junior

Direkt
+46 8 120 889 09
Mobil
+46 73 993 89 09
E-post
lisa.abrahams@faberflags.se

Pia Öfwerman

Production

Direkt
+46 8 120 489 12
Mobil
+46 70 455 89 12
E-post
pia.ofwerman@faberflags.se

Johanna Hofmann

Finance and Administration

Direkt
+46 8 120 889 04
Mobil
+46 70 794 89 04
E-post
johanna.hofmann@faberflags.se

Christina Faber-Berg

Marketing and Projects

Direkt
+46 8 120 889 08
Mobil
+46 76 062 89 08
E-post
christina.faber-berg@faberflags.se